VM Carpet Elysee – musta
159.00€ – 490.00€
Miellyttävän pehmeä nukka tuntuu mukavalta jalan alla. Matto on parhaimmillaan kodin oleskelutiloissa. Luo pehmeä ja rauhallinen tunnelma makuuhuoneeseen, tai kokoa isolla matolle olohuoneen kalusteet kauniiksi kokonaisuudeksi. Useita kokoa ja myös pyöreämatto.
Ihankotona.fi - Suomen kotoisin verkkokauppa
- Oletko uusia asiakas? Tilaa uutiskirjeemme saat -15% edun normaalihintaisista tuotteista ensimmäiseen tilaukseesi
- Nopeat toimitukset jopa kotiovelle saakka (2-5 arkipäivää) (huom! ei koske mittatilaustuotteita)
- Ilmaiset toimitukset yli 99€ tilauksiin
- Joustavat maksut - tilaa nyt ja maksa myöhemmin
- 14 vrk vaihto- ja palautusoikeus
Kuvaus
Miellyttävän pehmeä nukka tuntuu mukavalta jalan alla. Matto on parhaimmillaan kodin oleskelutiloissa. Luo pehmeä ja rauhallinen tunnelma makuuhuoneeseen, tai kokoa isolla matolle olohuoneen kalusteet kauniiksi kokonaisuudeksi.
Pohjassa on liukumaton EVAPOLYTEX®, joka tekee matosta joustavan ja ryhdikkään. Pohjausmateriaali soveltuu kaikille lattiapinnoille, myös lattialämmitteisiin tiloihin. Se ei jätä jälkiä lattiaan ja on hajuton ja kierrätettävä.
Hoitona säännöllinen imurointi ja tuuletus. Tahrojen poisto tuoreeltaan puhtaalla, kostealla liinalla, ei hankausta. Matto on tarvittessa vesipestävä. Isoille matoille suosittelemme ammattimaista pesua.
Mattoa on helppo leikata ja muotoilla myös itse. Lisäksi matto soveltuu kokolattiamatoksi, maksimileveys 400cm tehdastilauksena. Kysy lisää asiakaspalvelustamme info@ihankotona.fi
- sopii lattialämmityksen kanssa
- ryhdikäs
- pehmeä
- pölyämätön
- sopii lapsi- ja eläinperheeseen
- vesipestävä
Materiaali: 100% polypropeeni, pohjaus EVAPOLYTEX
Nukan pituus: noin 10 mm
Lisätiedot
Koko | 133cmpyöreä, 133x200cm, 133×200 cm, 160x230cm, 160×230 cm, 160cmpyöreä, 200cmpyöreä, 200 cm pyöreä, 200x300cm |
---|
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.
Tutustu myös
-
Hercules kuramatto – omalla mitalla- antrasiitti
45.00€ Valitse vaihtoehdoista -
Levi – värikäs ja kuviollinen villamatto
149.00€ – 535.00€ Valitse vaihtoehdoista -
Sirkus puuvillamatto – Värikäs
69.00€ – 199.00€ Valitse vaihtoehdoista -
- 30%
Lyhde juuttimatto – natural-musta
14.70€ – 157.50€ Valitse vaihtoehdoista
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.